Vlašić je danas pokazao ono svoje najljepše lice. Pod vedrim nebom i uz toplo proljetno sunce, planina je bila ispunjena ljudima, smijehom i pozitivnom energijom, baš onako kako je mnogi i vole – živa, razigrana i puna sadržaja.
U kompleksu hotela Sunce održava se deseti po redu turnir rukometnih veterana “Srce Bosne 2026”, koji je okupio brojne ekipe iz cijelog regiona i zaljubljenike u sport. Susreti starih prijatelja, sportski duh i dobra atmosfera dominirali su tokom cijelog dana, a teren i tribine bili su ispunjeni emocijama i uspomenama koje se ponovo stvaraju.
Istovremeno, na nogometnom terenu prava mala sportska priča – veliki broj mladih nogometaša iz različitih klubova odmjeravao je snage, dok su roditelji i posjetioci bodrili svaki potez i gol. Vlašić je danas bio mjesto gdje se stvaraju nova prijateljstva i gdje sport dobija svoje najljepše značenje.
Bašte ugostiteljskih objekata bile su prepune gostiju koji su uživali u kafi, ručku i pogledu na planinske pejzaže, dok su mnogi iskoristili dan za laganu šetnju i bijeg od svakodnevnice. Spoj prirode, sporta i dobrog društva još jednom je potvrdio zašto Vlašić s pravom nosi epitet jedne od omiljenih destinacija u Bosni i Hercegovini.
Ako je suditi po današnjoj slici, sezona na Vlašiću već je počela – i to na najbolji mogući način.
Agencija DAN





















